Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Přihlásit se k odběru novinek

  1. Úvod
  2. Varná technika
  3. Linka RM 600

Linka RM 600

Linka 600 je určena pro menší kuchyně, které vydávají max. 100 jídel. Je vhodná především pro malé restaurace, bufety nebo bistra. Linku je možné instalovat i do U nebo L profilu.

 

Linku RM 600 Vám nabízíme ve 100 různých modelech, které jsou vyrobeny z nerezu. Většina modulů je k dostání v plynové i elektrické verzi a zároveň jsou dostupné v několika rozměrových variantách.

  • Variabilita modulů

Šířky od 30 do 120 cm, rohové moduly - maximálně efektivní využití prostoru.

  • Bezspárové spojení modulů

Konstrukce jednotlivých modulů s okrajovým lemem kompletně zavařeným a s následným uzavřením spoje pomocí krycích lišt, zajišťuje dokonalé uzavření mezer mezi jednotlivými moduly. Tento systém zaručuje utěsnění prostoru mezi moduly před vnikáním nečistot.

  • Komínek odtahu spalin

Jednoduchá a elegantní konstrukce odtahových komínků zaručuje snadnou údržbu a dobrý odtah spalin. Zadní stěna pod komínkem je odsazena o cca 5 cm. Toto řešení zaručuje snadnou montáž zařízení a připojení energií.

  • Konstrukce velkoplošných roštů

Provedení roštů z masivní nerezové kulatiny poskytuje jednolitou plochu pro manipulaci s hrnci. Jednoduchá instalace a odinstalace nijak nebrání jejich každodennímu mytí. Lisované nerezové vany o dostatečné hloubce brání vnikání nečistot do vnitřku sporáku a jejich snadné vyjmutí a použitý materiál ulehčují jejich údržbu.

  • Zaoblení všech přechodů

Při konstrukci jednotlivých zařízení byl kladen důraz na splnění požadavku na absolutní eliminaci ostrých hran. Toto řešení zaručuje snadnou údržbu a čištění všech pracovních ploch.

  • Nerezové trouby se zaoblenými vnitřními hranami

Snadné čištění a údržba, nečistoty neulpívají ve spojích a rozích. 

 

 

Kde nás najdete

Kontakty
Marcela Šmídová
(Po-Pá, 8-16 hod.)