Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Přihlásit se k odběru novinek

  1. Úvod
  2. Varná technika
  3. Linka RM 600

Varná technika / Linka RM 600

Linka 600 je určena pro menší kuchyně, které vydávají max. 100 jídel. Je vhodná především pro malé restaurace, bufety nebo bistra. Linku je možné instalovat i do U nebo L profilu.

 

Linku RM 600 Vám nabízíme ve 100 různých modelech, které jsou vyrobeny z nerezu. Většina modulů je k dostání v plynové i elektrické verzi a zároveň jsou dostupné v několika rozměrových variantách.

  • Variabilita modulů

Šířky od 30 do 120 cm, rohové moduly - maximálně efektivní využití prostoru.

  • Bezspárové spojení modulů

Konstrukce jednotlivých modulů s okrajovým lemem kompletně zavařeným a s následným uzavřením spoje pomocí krycích lišt, zajišťuje dokonalé uzavření mezer mezi jednotlivými moduly. Tento systém zaručuje utěsnění prostoru mezi moduly před vnikáním nečistot.

  • Komínek odtahu spalin

Jednoduchá a elegantní konstrukce odtahových komínků zaručuje snadnou údržbu a dobrý odtah spalin. Zadní stěna pod komínkem je odsazena o cca 5 cm. Toto řešení zaručuje snadnou montáž zařízení a připojení energií.

  • Konstrukce velkoplošných roštů

Provedení roštů z masivní nerezové kulatiny poskytuje jednolitou plochu pro manipulaci s hrnci. Jednoduchá instalace a odinstalace nijak nebrání jejich každodennímu mytí. Lisované nerezové vany o dostatečné hloubce brání vnikání nečistot do vnitřku sporáku a jejich snadné vyjmutí a použitý materiál ulehčují jejich údržbu.

  • Zaoblení všech přechodů

Při konstrukci jednotlivých zařízení byl kladen důraz na splnění požadavku na absolutní eliminaci ostrých hran. Toto řešení zaručuje snadnou údržbu a čištění všech pracovních ploch.

  • Nerezové trouby se zaoblenými vnitřními hranami

Snadné čištění a údržba, nečistoty neulpívají ve spojích a rozích.