Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Přihlásit se k odběru novinek

  1. Úvod
  2. Varná technika
  3. Linka RM 700

Linka RM 700

Linka RM 700 Vám nabízí pevnou kovovou konstrukci a masivní rošty z nerezové oceli, lisované nerezové trouby, hořáky s vnějším a vnitřním hořením a v neposlední řadě důsledně zaoblené hrany pro snadnou údržbu.

 

  • Konstrukce z AISI 304, 2 mm silná vrchní deska

Vysoká robustnost zařízení a použití kvalitních materiálů přispívají jeho dlouhé životnosti i v extrémně vytížených provozech

  • Masivní hořáky s věčnými plamínky

Velmi robustní konstrukce hořáků zajišťuje jejich dlouhou životnost. Snadno rozebíratelné a tím se i snadno udržují. Věčný plamínek pro snadné zapálení a úsporu energie - není třeba nechávat hořet na sporo režim, aby byl sporák neustále připraven. Nejsilnější hořák s vnějším a vnitřním hořením o výkonu 7,5 kW umožňuje pracovat v kuchyni s maximální efektivitou. 

  • Komínek odtahu spalin s mřížkou 

Jednoduchá a elegantní konstrukce odtahových komínků zaručuje snadnou údržbu a dobrý odtah spalin. Zadní stěna pod komínkem je odsazena o cca 5 cm. Toto řešení zaručuje snadnou montáž zařízení a připojení energií. Vyvýšený komín pro snadný odtah spalin je krytý smaltovanou mřížkou, která brání vniknutí cizího tělesa do odtahu. Zvýšená konstrukce zároveň chrání zeď před stříkajícím omastkem.

  • Konstrukce velkoplošných roštů

Provedení roštů z masivní nerezové kulatiny poskytuje jednolitou plochu pro manipulaci s hrnci. Jednoduchá instalace a odinstalace nijak nebrání jejich každodennímu mytí. Lisované nerezové vany o dostatečné hloubce brání vnikání nečistot do vnitřku sporáku a jejich snadné vyjmutí a použitý materiál ulehčují jejich údržbu. 

  • Zaoblení všech přechodů

Při konstrukci jednotlivých zařízení byl kladen důraz na splnění požadavku na absolutní eliminaci ostrých hran. Toto řešení zaručuje snadnou údržbu a čištění všech pracovních ploch. Lisované vany fritéz, vařičů těstovin, vodních lázní ad. 

  • Jednolitá plocha linky bez přechodů

Díky spojení modulů bez přídavných lišt, montáží boků k sobě.

  • Servisní přístup

Jednoduchý servisní přístup díky odmontovatelnému čelnímu panelu a umístění konstrukčních prvků v prostoru za ním.

Kde nás najdete

Kontakty
Marcela Šmídová
(Po-Pá, 8-16 hod.)